NAŠE SAUNA

NAŠE SAUNA

Je všeobecně známo, že v našem areálu „Orlovny „ již dlouhodobě funguje sauna, která, v současnosti prochází částečnou rekonstrukcí. Jak si jistě všichni návštěvníci všimli, bývalé vedení opravilo venkovní bazének, tak že do něj vsadilo plastový bazén, který jednoznačně nevyhovoval především z bezpečnostních důvodů. Však také na vratkých plastových schůdcích došlo k úrazu. Dále byla v sauně neodpovídající normám elektroinstalace, která neprošla revizí, a opět mohlo dojít k vážnému problému. Kdybychom elektrickou instalaci neopravili, saunu bychom vůbec nebyli schopni otevřít a to nebylo v zájmu nového vedení jednoty.
Současná částečná rekonstrukce obsahuje především opravu venkovního bazénku, který bude vyfoliován a bude osazen novou pískovou filtrací a bezpečnými schůdky pro vstup do bazénku. Dále bude provedena oprava elektroinstalace. Celý prostor sauny bude vymalován, natřené dveře a také bude nově vybavena odpočívárna.
Důležitá informace pro všechny návštěvníky sauny je, že se novému vedení podařilo na sezonu 2019/2020 domluvit s manželi Struhařovými, kteří budou opět zabezpečovat provoz sauny.
Další novinkou je, že zavádíme možnost zakoupení celosezónních a polosezónních pernamentních vstupenek. Bližší informace budou připraveny před spuštěním sezóny, které je naplánováno na 15. 10. 2019. Rozpis sauny, ceník a další novinky sledujte na webu TJ Holásky nebo kontaktujte paní Struhařovou na telefonu 606 100 877.
Cílem nového vedení je, otevřít saunu více veřejnosti tak aby, byla co nejvíce využívána a přinášela radost a osvěžení svým návštěvníkům.
S dalšími provozními změnami vás budeme průběžně informovat.

Těšíme se na vaši návštěvu a saunování zdar.

Sauna

PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ   15.00 – 20.00        RODIČE S DĚTMI
ÚTERÝ        16.00 – 22.00               ŽENY
STŘEDA     16.00 – 22.00               MUŽI
ČTVRTEK   16.00 – 22.00               ŽENY
PÁTEK        16.00 – 22.00               MUŽI
SOBOTA    16.00 – 22.00            SPOLEČNÁ

VŠICHNI ZÁJEMCI O SAUNU JSOU ZVÁNI!

Kontakt a objednávky přijímá p. Struhařová tel. 606 100 877.

Sauna dle nového vedení

Sauna dle bývalého vedení